sp1 kielce

Poczta walentynkowa

14.02.2017

Walentynki to szczególny dzień, na który warto starannie przygotować coś wyjątkowego. Również szkolne zwyczaje pamiętają o tym dniu. Najpopularniejszą tradycją walentynkową w naszej szkole jest wysyłanie kartek i dlatego Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Zabawa polegała na tym, że wypełnioną i zaadresowaną kartkę uczniowie  mogli pozostawić w specjalnie do tego przygotowanych koszykach. Funkcję poczty pełniła w tym dniu biblioteka szkolna. Już od pierwszych godzin akcja cieszyła się ogromnym powodzeniem. 14 lutego uczniowie wrzucili ostatnie kartki i nasi szkolni listonosze rozpoczęli dostarczanie walentynek do adresatów. Oczekiwanie na przesyłkę było dla wszystkich bardzo emocjonujące.
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami dziękuje wszystkim za udział w naszej zabawie!

Elżbieta Wójcik