Program „Dziecięca piłka ręczna”

W dniu 05.12.2019 r. odbyła się konferencja inaugurująca program „Dziecięca piłka ręczna” w hali przy ul. Krakowskiej 74, połączona z przekazaniem szkołom sprzętu sportowego. Nasza placówka została zakwalifikowana do IV edycji programu. Dzięki temu zyskaliśmy nie tylko sprzęt do nauki gry w szczypiorniaka, ale także możliwość udziału w turnieju wojewódzkim. W zawodach będą reprezentowali nas uczniowie z klas pierwszych, na przełomie marca i kwietnia. W projekcie udział weźmie ponad 80 szkół z całego województwa, co pokazuje skale przedsięwzięcia oraz korzyści, które może uzyskać nasza szkoła. Program to także cykl szkoleń i warsztatów dla nauczycieli, by jak najlepiej mogli prowadzić zajęcia dla dzieci.

Media o projekcie:

TVP 3 Kielce tutaj