UWAGA KONKURS

REGULAMIN konkursu  na OZDOBĘ CHOINKOWĄ „EKO-bombka” ,, EKO-stroik świąteczny”

Organizatorzy: Aneta Trzcińska, Anna Materny

CEL:  Kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej, rozpowszechnienie wiedzy z zakresu ochrony środowiska oraz zachęcenie dzieci i młodzieży do twórczości plastycznej, rozwijającej wśród uczestników właściwe wzorce zachowań i postaw sprzyjających dbałości o przyrodę.

TERMINARZ

Termin nadsyłania prac –  do 16  grudnia 2019

Ogłoszenie wyników i wręczenie  nagród  – 20 grudnia 2019 r.

NAGRODY

Organizatorzy konkursu przewidują dla  laureatów konkursu nagrody rzeczowe i dyplomy za I, II i III miejsca

Do konkursu zgłoszone mogą zostać prace, wykonane dowolną techniką, z materiałów wtórnie wykorzystywanych (np. opakowań papierowych, szklanych, plastikowych) lub materiałów naturalnych (np. drewno, siano, słoma, papie sznurek)

Eko-bombka powinna być zaopatrzona w solidnie przymocowaną „zawieszkę” umożliwiającą zawieszenie ozdoby na   gałązce choinki.

.Kryteria oceny: nawiązanie do tradycji, pomysłowość i oryginalność pracy, dekoracyjność i kolorystyka, estetyka wykonania, dobór materiałów.

1. Do każdej pracy powinna być załączona karta informacyjna z imieniem i nazwiskiem, klasą,
  2. Prace należy składać do p. Anety Trzcińskiej  i Anny Materny .
  3. Wybrane prace zostaną zawieszone na  szkolnej choince , która weźmie udział w konkursie na najładniejszą choinkę zorganizowanym przez Urząd Miasta Kielce.
  4. Oceny prac dokona jury powołane przez organizatora.
  5. Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni o werdykcie jury.