PRZEDSTAWIENIE WIELKANOCNE

CHRYSTUS UKRZYŻOWANY ZMARTWYCHWSTAŁ i ŻYJE!

ON WYJAŚNIA nam PISMA,

a PISMA wyjaśniają Jego TAJEMNICĘ!

Trwając w radości ze Zmartwychwstania PAŃSKIEGO przeżyliśmy w naszej Szkole we wtorek 30 kwietnia 2019 roku o godzinie 10:45, Przedstawienie Wielkanocne, na którym zobaczyliśmy kilka inscenizacji: obrazowych, słownych, muzycznych i tanecznych. Główny trzon Przedstawienia przygotowali uczniowie klasy V C, którzy wykazali się niemałym zaangażowaniem podczas prób i samej premiery spektaklu. Nowością był, dobrze przyjęty wśród uczniów: Taniec Wielkanocny, który został przygotowany przez p. Urszulę Woźniak wraz z ponad pięćdziesięcioma uczniami z naszej Szkoły. Chcieliśmy przez to Przedstawienie bardziej poznać najważniejsze prawdy związane z OSOBĄ JEZUSA CHRYSTUSA. W tym krótkim Misterium Paschalnym BYŁ OBECNY SAM JEZUS, który przez swoje słowo (w tym roku z Ewangelii według św. Łukasza z rozdziału 24), pieśni, obraz i taniec starał się „dotknąć” naszych serc i uczynić nas na nowo świadkami Jego Zmartwychwstania i Życia. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i przygotowanie tego Przedstawienia!

Ks. Konrad Walerczak