Doradztwo zawodowe

W ramach uczestnictwa szkoły w projekcie Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty – Tworzenie Doradztwa Edukacyjno-Zawodowego uczniowie klas VII uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez pracownika Młodzieżowego Centrum Kariery OHP. Specjalista przybliżył uczniom specyfikę i możliwości kształcenia zawodowego realizowanego przez szkoły branżowe i technika. Spotkania były okazją do pogłębienia wiedzy zdobytej podczas zajęć doradztwa zawodowego.

Uczniowie mogli również skorzystać z indywidualnego doradztwa w punkcie konsultacyjnym mieszczącym się w Zespole Szkół Elektrycznych.

Beata Smagór