Zielona szkoła klas szóstych

W dniach od28 do 30 maja uczniowie klas 6a i 6b wraz z wychowawcami panią Katarzyną Szostak, panią Elżbietą Litwinek oraz panią Renatą Kozieł odbyli wycieczkę do Janowa Lubelskiego.

Podczas trzydniowego pobytu w Janowie Lubelskim, uczniowie wcielili się w grupę detektywów mających do rozwiązania pewną zagadkę kryminalną. Walczyli ze sobą na ringu w mega wielkich rękawicach bokserskich bądź jako zawodnicy sumo.Zmierzyli się z lękiem wysokości w jednym z największych parków linowych w Polsce. Musieli również wykazać się znajomością mapy, opisu oraz różnego rodzaju szyfrów, rozgrywając grę terenową w centrum miasta. Jednak najwięcej emocji szóstoklasiści przeżyli podczas nocnych podchodów w lesie.

Wspaniała pogoda i dużo sportowych atrakcji na pewno spełniły oczekiwania uczniów.

Opiekunowie wycieczki