ZMIANY W DOSTĘPIE DO E-DZIENNIKA

Drodzy Rodzice i Uczniowie,
od nowego roku szkolnego, będziemy korzystać z nowej wersji Dziennika VULCAN. Zmiany będą dotyczyły między innymi:
– nowego sposobu wydawania dostępów nowym Uczniom i ich Rodzicom,
– nowej Witryny rodzica i ucznia.

W związku z tym, niezbędna będzie aktualizacja konta Rodzica i Ucznia. Podczas pierwszego logowania w nowej wersji Dziennika, każdy Uczeń oraz Rodzic poproszony zostanie o zaktualizowanie sposobu logowania. Będzie do tego potrzebny obecny login oraz hasło.

Następnie trzeba będzie zweryfikować konto poprzez wprowadzenie ostatnich 4 cyfr numeru PESEL Ucznia.

W kolejnym kroku będzie trzeba wybrać rodzaj konta – konto zwykłe lub konto eduVULCAN.

Konto eduVULCANZwykłe konto
dostęp bezpłatny do listopada 2024 r., później  funkcje rozszerzone będą płatnedostęp bezpłatny

Dalej należy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Jednorazowy kod, o który może poprosić system, to kod, do którego dostęp będzie miał wychowawca, jednak do aktualizacji wystarczy dotychczasowy dostęp, więc należy wybrać opcję „Dostęp bezpośredni do Dziennika VULCAN poprzez login i hasło”.

Kody dla nowych użytkowników dostępne będą we wrześniu.

Więcej informacji: