Uroczyste Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 kl. IV-VIII

Dnia 21.06.2024r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 – o godz. 8.00
dla klas IV-VIII.

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem Pocztu Sztandarowego i odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie wszystkich zebranych powitała p. Marta Więckowska.

Następnie głos zabrała pani dyrektor Żaneta Szczepaniak, która podziękowała uczniom i nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły za cały rok pracy. Szczególne podziękowania skierowała też do rodziców.

Z całego serca dziękujemy!

Następnie zostały wręczone nagrody przewidziane w Statucie Szkoły. Wszystkie nagrody i statuetki ufundowała Rada Rodziców.

Najwyższą średnią osiągnęła kl. 4a – 5,27 i otrzymała Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły  dla najlepszej klasy – wychowawca p. Iwona Młynarczyk-Halicka.

Tytuł Ucznia Roku otrzymali uczniowie:

1. Julia Graba-klasa z kl. 7a
  2. Paweł Hunek-klasa z kl. 7a
  3. Franciszek Banasik z kl.7b

Tytuł Sportowiec Roku otrzymali uczniowie:

1. Kinga Wypych klasa z kl. 8 a
  2. Natalia Czyż klasa z kl.7b
  3. Nina Kozak z kl. 6a

Tytuł Talent Artystyczny Roku otrzymali :

Artystyczne Formy Ruchu  formacja kl. 5b

1. Aleksandra Karpacz
  2. Aleksandra Rębiś
  3. Zuzanna Konecka
  4. Aleksandra Basiak
  5. Magdalena Religa
  6. Pola Wotlińska
  7. Joanna Musiał
  8. Marcelina Graba

Oraz

Tytuł Talent Artystyczny Roku otrzymali :

1. Koza Natalia kl. 8b
  2. Franciszek Banasik kl. 7b

Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie przez wychowawców świadectw uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu oraz nagrody i dyplomy Laureatom  i Finalistom konkursów.
Podziękowania dostali również wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu „ Jedynka” za pracę i świadome działanie na rzecz innych osób pod opieką Ks. Konrada Walerczaka.

Podziękowania dla p. Marzeny Kwiecień za pomoc w przygotowaniu dekoracji i p. Małgorzaty Walczak za obsługę techniczną.

Podczas uroczystości  wykorzystano zakupiony sprzęt w ramach Rządowego Programu Laboratoria Przyszłości (m.in. mikser audio, mikrofony dynamiczne, zestaw nagłośnieniowy, gimbal, aparat Canon, statyw fotograficzny).

Wszystkim uczniom gratulujemy wyników, a ósmoklasistom ukończenia szkoły i życzymy, aby wakacje były okresem radości i wytchnienia.

Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły i Przyjaciołom życzymy dużo słońca, podróży, wakacyjnych przygód i odpoczynku.

Całą uroczystość poprowadziła pani Marta Więckowska