Przedstawienie rodziców dla dzieci z okazji Dnia Dziecka w klasie II b

Tegoroczny Dzień Dziecka w klasie II b był bardzo niezwykły, a to za sprawą przedstawienia przygotowanego przez rodziców dla swoich pociech. Uczniowie z dużym zainteresowaniem śledzili losy postaci, które pojawiały się na scenie. Każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie. Doskonałą grę rodziców uzupełniały fantastycznie dobrane stroje. Dzieci były zachwycone i zadowolone z umiejętności aktorskich swoich rodziców. Wysiłek wszystkich biorących udział w przedstawieniu został nagrodzony gromkimi brawami, uśmiechem dzieci i fantastyczną atmosferą. Dziękuję bardzo rodzicom, którzy mimo licznych obowiązków zawodowych i prywatnych, chętnie zaangażowali się w organizację spektaklu, a wszystko po to, by uświadomić dzieciom jak wiele dla nas znaczą, dziękuję również za to, że potrafili zorganizować się i z dużym dystansem do siebie, wcielić się z humorem w aktorskie role.
Zachwyt w oczach dzieci na widok swoich rodziców – aktorów nie ma równych.

Kinga Kozieł-wychowawca klasy II b