Z pracownikiem Świetlicy 4Kąty

projektujemy szkolną maskotkę

Uczniowie klasy 3b z radością zobaczyli filmik instruktażowy, który specjalnie dla uczniów naszej szkoły nagrała pani Katarzyna Sowińska – pracownik Świetlicy Środowiskowej 4Kąty. Pani Kasia Sowińska jest doskonale znana dzieciom, które chętnie uczestniczą w zajęciach świetlicowych.

Wykorzystując informacje zawarte w filmie instruktażowym trzecioklasiści samodzielnie wykonywali projekty szkolnej maskotki – kolorowe sowy.

Sowy od bardzo dawnych czasów uznawane były za symbol mądrości i inteligencji. Od wieków docenia się ich nadzwyczajne zdolności, dalekowzroczność czy umiejętność widzenia w nocy. Nasze papierowe sowy z dumą udekorowaliśmy atrapą szkolnej tarczy z odręcznym napisem SP1. Co wy na to? A może ktoś ma lepszy pomysł na szkolną maskotkę?

Składamy serdeczne podziękowania Dyrekcji i wszystkim Pracownikom Świetlicy Środowiskowej 4Kąty za dzielenie się z nami wiedzą, talentami artystycznymi i materiałami plastycznymi! Szczególne podziękowania kierujemy do pani Kasi Sowińskiej. „Bóg zapłać!” za poświęcony czas i siły! Już dziś serdecznie zapraszamy po wakacjach!

s. Faustyna Monika Czajkowska