XII piątka dla Bartka

2 czerwca 2024 r. uczniowie klasy 2c  wraz z wychowawcą oraz pod okiem swoich rodziców wzięli udział w biegu charytatywnym „XII piątka dla Bartka”. Piątka dl Bartka to bieg na 5 kilometrów dla dorosłych oraz 1 kilometr dla dzieci. Bartek to 13 letni wiecznie uśmiechnięty chłopak, który urodził się bez lewej stopy Całkowity dochód z wpisowego na bieg  zostaje przekazany chłopcowi na zakup protezy. W naszej szkole zależy nam na tym aby uczniowie angażowali się w różne akcje charytatywne, aby uczyć ich empatii wobec drugiego człowieka. Serdeczne podziękowania dla rodziców uczniów klasy 2c – bez waszej mobilizacji nie udałoby nam się tak licznie zjawić na biegu. Cudownie, że pokazujecie swoim pociechom jakie wartości są najważniejsze.

Wychowawca
Agnieszka Siwek