Sukces naszych uczennic w Konkursach Kościuszkowskich

Podczas Debaty Kościuszkowskiej zorganizowanej przez Szkołę Podstawową nr 15 w Kielcach podsumowano międzyszkolne konkursy związane z Rokiem Tadeusza Kościuszki.   Anna Kołton z kl. 7a (opiekun D. Broniś) została laureatką Międzyszkolnego Konkursu Literacko- Plastycznego ,,Tadeusz Kościuszko był dziś gościem naszej szkoły” , zaś Zuzanna Dytrych z kl. 7b (opiekun : D. Broniś ) w tym samym konkursie otrzymała wyróżnienie. Natomiast uczennice z kl. 7c –  Agata Borycka i Hanna Kwiecińska (opiekun: K. Szostak )  zajęły III miejsce w Międzyszkolnym Multimedialnym Konkursie Wiedzy o Życiu i Działalności Tadeusza Kościuszki. Gratulujemy.

Katarzyna Szostak