Wyjście wolontariackie do DCW w Kielcach

W piątek, 3 listopada br. dziesięć wolontariuszek ze Szkolnego Koła Wolontariatu „Jedynka” wraz z ich opiekunem, miało radość przeżycia wyjścia wolontariackiego do Diecezjalnego Centrum Wolontariatu (DCW) w Kielcach. Podczas pieszej drogi do Biura DCW w Kielcach, było niemało atrakcji, m.in. wspólne zdjęcia przy muralach weneckim i rzymskim, zwiedzanie pięknego ogrodu wraz z zabytkową studnią przy Pałacu Biskupów Kieleckich.

W samym Biurze DCW odbyło się interesujące spotkanie z koordynatorką DCW w Kielcach, p. Moniką Wilk, którą pod koniec listopada, na zaproszenie naszego SKW „Jedynka”, będziemy gościć w naszej szkole, na szkoleniu wolontariackim dla wszystkich naszych wolontariuszy, zarówno z klas siódmych, jak i ósmych.

Ks. Konrad Walerczak, opiekun

wraz ze Szkolnym Kołem Wolontariatu „Jedynka’