Zajęcia ze Strażą Miejską – program „Na Straży Bezpieczeństwa”

Uczniowie klas IIa i IIb oraz IIIa uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez specjalistę patrolu szkolnego Straży Miejskiej. Spotkania odbyły się w ramach realizacji programu profilaktycznego „Na Straży Bezpieczeństwa”.

Klasy II wzięły udział w zajęciach „Strzeż się obcego – uważaj na niego”, podczas których uczniowie poznali zasady bezpiecznego zachowania się w kontaktach z osobami nieznajomymi oraz zadania Straży Miejskiej.

W klasie III przeprowadzone zostały zajęcia „Młody ekolog – to ja”, rozwijające postawy proekologiczne i kształtujące odpowiedzialność za otaczające środowisko.

To były ciekawe i pouczające zajęcia.

Beata Smagór – pedagog szkolny
we współpracy z wychowawcami:
p. Katarzyną Ostrowską,
p. Iwoną Kościelecką,