Wygrana w konkursie literackim

Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 10 w Kielcach przy współpracy z Parafią Świętego Józefa Robotnika zorganizowała i przeprowadziła Konkurs literacki dla uczniów szkół podstawowych. Wzięli w nim udział również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1.

Dzieci, w wierszach o tematyce pasyjnej starały się przekazać swoje emocje i doświadczenia duchowe dotyczące przygotowań do Wielkanocy.

Koordynatorką konkursu była pani Joanna Nowakowska, która postarała się o nagrody dla zwycięzców. Praca Komisji Konkursowej nie była łatwa. Po naradach i dyskusjach wyłoniono laureatów. Cieszymy się, że zostali nimi nasi uczniowie z klasy 3A!

Miejsce I – Kuba Majkowski

Miejsce II – Filip Łabuz

Miejsce III – Zuzanna Czuba

Cała klasa wzięła udział w uroczystym wręczeniu nagród w Bibliotece przy ul. M. Konopnickiej 5. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Składamy serdeczne podziękowania pani Joannie Nowakowskiej i wszystkim Drogim Pracownikom Miejskiej Biblioteki Publicznej Filia nr 10 w Kielcach za otwarte dla nas drzwi, za serdeczną gościnność, za dzielenie się z nami zawsze dobrą książką, uśmiechem i sercem! Dziękujemy za współpracę w ciągu całego roku szkolnego! Bóg zapłać!

s. Faustyna Monika Czajkowska