Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

W dniu  29 czerwca 2023 r. odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w bilard. Turniej rozegrano w Zespole Szkół w Kostomłotach Drugich. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach(chłopcy oraz dziewczęta). Zawody to ostatni sprawdzian przed Międzywojewódzkimi Mistrzostwami Młodzików, które odbędą się w pod koniec czerwca. Naszą szkołę reprezentowało dwunastu uczniów. Nasi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, zajmując czołowe miejsca.

Klasyfikacja końcowa  chłopców

1. Antoni Łyżwa UKS Kostomłoty