Finał miejski wiosennej edycji „Czwartków Lekkoatletycznych” oraz kolejne sukcesy naszych uczniów w zawodach lekkoatletycznych

W dniu 30.05.2023 (wtorek) zostały rozegrane zawody sportowe z lekkiej atletyki na Stadionie Lekkoatletycznym MOSiR wKielcach. Naszą szkołę  reprezentowali uczniowie klas szóstych oraz piątych. Jak wiemy lekkoatletyka jest  określana jako „ królowa  sportu”.  Jest dyscypliną bardzo lubianą przez dzieci. Swoim zasięgiem wykorzystuje naturalną potrzebę ruchu jako składnik prawidłowego rozwoju dzieci w wieku szkolnym.

Poniżej prezentujemy wyniki naszych dzieci w Finale miejskim wiosennej edycji „Czwartków Lekkoatletycznych” w bieżącym roku szkolnym.

1. Nina Kozak – II miejsce bieg na 60 m
  2. Nina Kozak – III miejsce w skoku w dal
  3. Liliana Prucia – II miejsce w skoku w dal
  4. Lena Król – II miejsce w rzucie piłeczką palantową
  5. Wiktoria Bujak – III miejsce w skoku w dal
  6. Nadia Hawrylczuk – I miejsce w rzucie piłeczką palantową
  7. Nadia Hawrylczuk – II miejsce 2 biegu na 300 m

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wzięcia udziału w zawodach oraz zwycięzcom zdobycia medalów i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Ze sportowym pozdrowieniem Remigiusz Krzywda oraz Agnieszka Adamczyk.