WARSZTATY ARTYSYCZNE- PLASTYCZNE I TANECZNE – RAZEM W JEDYNCE

Celem głównym projektu „Razem w Jedynce” jest integracja uczniów ze społeczności lokalnej i migranckiej. Można powiedzieć, że integracja przebiega prawidłowo, gdy uczniowie się świetnie przy tym bawią. Tak też było i w tym przypadku. Uczennice z klasy 4a brały udział w warsztatach tanecznych podczas których uczyły się układu z wykorzystaniem wstążek artystycznych.

W klasie 1a odbyły się warsztaty plastyczne. Uczniowie mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną przedstawiającą czerwone maki. Do zrobienia łodyżek dzieci wykorzystywały liście selera.

Klasa 2c w ramach projektu „Razem w Jedynce” uczniowie przygotowali motyle z wykorzystaniem kolorowych włóczek i drucików kreatywnych. Motyle wyszły zachwycająco!

Klaudia Gola- opiekun projektu

Agnieszka Adamczyk