Nagrody i wyróżnienia w szkolnym konkursie na najpiękniejszą ozdobę Wielkanocną

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za pomysłowe i piękne prac. Wszystkie one były wystawione na kiermaszu, z którego dochód jest przeznaczony na remont szatni szkolnej.

Oto lista nagrodzonych i wyróżnionych:

W kategorii klas 1-3:

1 miejsce –Szymon Kwiatek kl. 1b, Adrian Kwiatek kl. 2b

2 miejsce – Wiktor Zgryza kl. 2b

3 miejsce – Franciszek Guliński kl. 3b

Wyróżnienia: Karolina Staniek kl. 1c, Natalia Kuleta kl. 2a, Zofia Kuleta kl. 3b, Gabriela Szałas kl. 3b, Zofia Mazur 3a, Stefania Blyum 3a, Kinga Wójcik 3a, Lena Makowska 3a, Mateusz Konecki 3a.

W kategorii klas 4-6:

1 miejsce – Lena Bielec kl. 5a

2 miejsce – Maja Ulrich kl. 4a

3 miejsce – Julia Graba kl. 6a

Wyróżnienia: Natalia Tomaszewska kl. 4a, Zuzanna Konecka kl. 4b, Oskar Podkowa kl. 5b, Kacper Leżoń kl. 6a, Maja Bielec kl. 6a, Alicja Zagoździńska kl. 6a, Filip Kowalczyk kl. 5a, Antoni Domoradzki kl. 6a, Wiktor Appel kl. 5b.

W kategorii klas 7-8

1 miejsce – Karolina Plech 8b

2 miejsce – Agata Durlik 7a

3 miejsce – Julia Kryczka kl. 7b

Wyróżnienia: Zuzanna Bińkowska kl. 8b.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz kreatywność w przygotowaniu prac konkursowych.

Marzena Kwiecień

Agnieszka Rycombel