Konkurs edukacyjno – informacyjny „Nasza Droga Do Czystego Środowiska”.

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły przystąpili do udziału w konkursie edukacyjno – informacyjnym zorganizowanym przez Urząd Miasta Kielce pod hasłem: „NASZA DROGA DO CZYSTEGO ŚRODOWISKA” (kategoria wiekowa: klasy 4-6).
Konkurs ten podzielony jest na sześć kategorii wiekowych, gdzie każda drużyna ma do wykonania kilka zadań dostosowanych do wieku uczestników np. przygotowanie plakatu, filmu, udział w wycieczce lub warsztatach przyrodniczych.
Dziś prezentujemy realizację pierwszego zadania: post na naszej szkolnej stronie internetowej wraz z przygotowanym przez nas plakatem. Pragniemy w ten sposób dotrzeć do całej Społeczności szkolnej aby pamiętała, że czyste środowisko jest niezbędne dla zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia każdego z nas.

Krystyna Banasik – nauczyciel biologii
Emilia Orkisz – nauczyciel muzyki