Wycieczka klasy V a

Film „Uncharted” oraz kręgielnia w Galerii Echo to dwa punkty programu wycieczki klasy Va, która odbyła się 10 marca 2022 r.

Pierwszym odwiedzonym miejscem było kino Helios. Uczniowie mieli okazję obejrzeć ekranizację słynnej serii gier studia Naughty Dog. Wspólnie z głównymi bohaterami mogli odszukać legendarny skarb podróżnika Ferdynanda Magellana oraz przeżyć kilka zapierających dech w piersiach przygód.

Kolejnym punktem programu była wizyta w kręgielni, gdzie uczniowie przez 3 godziny mogli sprawdzać i rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową, a jednocześnie świetnie się przy tym bawić. Okrzykom radości wywołanym przewróceniem wszystkich kręgli nie było końca.

Katarzyna Szostak

wychowawca klasy V a