Spontaniczna pomoc naszych Wolontariuszy dla Ukrainy! (zbiórka do puszek przed wejściem do kościoła św. Józefa)

W niedzielę, 27 lutego 2022 r., w czwartym dniu wojny na Ukrainie, która została brutalnie zaatakowana przez Federację Rosyjską, w nurt tak wielkiej ogólnopolskiej, solidarności z cierpiącą Ukrainą, także nasza społeczność szkolna, w tym Szkolne Koło Wolontariatu „JEDYNKA” włączamy się w solidarną pomoc dla bohatersko walczącej o swoją wolność Ukrainy.

Oprócz stacjonarnej akcji-zbiórki „Pomoc dla Ukrainy” zorganizowanej w naszej Szkole, niektórzy z naszych Wolontariuszy włączyli się spontanicznie w zbiórkę pieniędzy do puszek dla Ukrainy, przy wejściach kościoła św. Józefa Robotnika w Kielcach.

Dziękujemy Wam Wszystkim, którzy na różne sposoby włączacie się w solidarną #PomocDlaUkrainy! BÓG ZAPŁAĆ!

#NiechŻyjePolska

#NiechŻyjeWolnaUkraina!