26 maja 2017 r. –Świetlicowy Turniej Badmintona

Turniej skierowany był do uczniów korzystających z zajęć na świetlicy szkolnej. Cele główne zorganizowania Świetlicowego Turnieju Badmintona to: popularyzacja tej dyscypliny sportu oraz zachęcanie do aktywnego wypoczynku w czasie wolnym.
W programie znalazła się rozgrzewka funkcjonalna, przeróżne gry i zabawy z rakietami, lotkami do badmintona, obręczami hula hoop, a dla lepszych graczy – gry pojedyncze.W sędziowaniu pomogły uczennice z klasy Vb: Katarzyna Jastrzębska i Natalia Nogacka. Każdy zawodnik otrzymał dyplom za udział w Turnieju. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Urszula Woźniak