Najmłodsi uczestnicy akcji Caritas „SERCE DLA HOSPICJUM”

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły, pod kierunkiem wychowawców oraz katechetki s. Faustyny Czajkowskiej, wzięli udział w akcji Caritas – „Serce dla hospicjum”. Dzieci z klas pierwszych, drugich i trzecich, przez cały tydzień, przynosiły do szkoły lizaki, cukierki, czekoladki i pierniki w kształcie serduszek.

Wyjątkową pomysłowością wykazali się uczniowie klasy 1a, którzy pod kierunkiem wychowawcy p. Andrzeja Pustuły, przy współpracy z rodzicami, wykonali serduszkowe zawieszki, breloczki i pierniki.

W piątek Mały Samorząd Uczniowski w składzie: Aleksander Kowalczyk 3b – przewodniczący, Filip Łabuz 2a – zastępca przewodniczącego, Zofia Sołtysiak 2c – skarbnik – odwiedził każdą klasę i zebrał przyniesione przez wszystkich dary.

W przeprowadzeniu akcji wspierała nas szkolna świetlica z panią kierownik Agnieszką Rycombel.

Nie byłoby „Serc dla hospicjum” gdyby nie ofiarność kochanych rodziców naszych najmłodszych uczniów. Składamy im serdeczne podziękowania i liczymy na dalszą owocną współpracę – BÓG ZAPŁAĆ!  🙂

Wychowawcy klas 1-3 SP1 oraz s. F. Czajkowska