Podarowaliśmy trochę CIEPŁA – PODZIĘKOWANIE!

Dar CIEPŁA, wyrażony w zakończonej zbiórce w naszej Szkole, „Podaruj trochę ciepła”bardzo wiele nowych, przyniesionych czapek i rękawiczektrafił dwukrotnie przez naszych wspaniałych Wolontariuszy do Diecezjalnego Centrum Wolontariatu w Kielcach (DCW).

Tak wielu bezdomnych, przez pośrednictwo Caritas Kielce, 24 grudnia, w Wigilię BOŻEGO NARODZENIA – dzięki ofiarności między innymi naszej społeczności szkolnej – otrzyma w darze ciepłą czapkę i rękawiczki, z naszych CIEPŁYCH, wrażliwych serc!

Dar CIEPŁA, podobnie jak dar ŚWIATŁA ROZSZERZA SIĘ, gdy jest przekazywany!

Od DCWw Kielcach, otrzymaliśmy wielkie podziękowanie i gratulacje, za kolejną, konkretną pomoc naszej Szkoły dla ubogich i bezdomnych!

W imieniu bezdomnych i potrzebujących, dziękujemy za każdą kupioną i przekazaną cieplutką czapkę i rękawiczki!

ks. Konrad Walerczak,
ks. Dariusz Węgrzyn,