Kartka BOŻONARODZENIOWA dla Hospicjum!

W ramach Pól Nadziei włączmy się jako Szkoła w znaną już nam inicjatywę „Kartka dla Hospicjum”, która ubiegłym roku zakończyła się wielkim odzewem tak wielu uczniów ze wszystkich klas naszej „Jedynki”.

Niestety to kolejny rok, w którym oczekiwanie na Boże Narodzenie i zapewne sam czas Świąt będzie dla Pacjentów i wielu chorych, samotnych naznaczony zwiększoną izolacją. Próbujemy ten trudny czas uprzyjemnić na różne sposoby, a jedną z ważniejszych inicjatyw są właśnie kartki lub listy z pozdrowieniami dla Pacjentów.

Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy Wszystkich do włączenia się w akcję. Bardzo liczymy na starszych, młodszych i najmłodszych uczniów. Wszystkie Wasze karki, czy krótkie listy BOŻOnarodzeniowe, będą ofiarowane pacjentom Hospicjum, a także innym osobom chorym, cierpiącym, czy żyjącym samotnie na naszych osiedlach, a należących do parafii św. Józefa Robotnika w Kielcach.

Termin dostarczenia kartek i listów do 20 grudnia (poniedziałek) włącznie!

Dziękujemy z góry za każdą zrobioną kartę, czy napisany list BOŻONarodzeniowy!

ks. Konrad Walerczak,
p. Agnieszka Rycombel,