Konkurs Plastyczny „112 – Zawsze w Gotowości”

Dnia 11 marca 2021r. uczniowie z klasy 3B wzięli udział w Konkursie Plastycznym „112 – Zawsze w Gotowości”, którego organizatorem był Pan Zbigniew Koniusz – Wojewoda Świętokrzyski. Celem konkursu było: popularyzacja i edukacja na temat numeru alarmowego 112, kształtowanie właściwej postawy obywatelskiej, podkreślenie ogromnej roli numeru alarmowego 112 w ratowaniu życia, zdrowia, mienia i środowiska, kształtowanie właściwych reakcji i zachowań dzieci i młodzieży w sytuacji zagrożenia życia, zdrowia, mienia i środowiska. Zadaniem uczestników było stworzenie oryginalnej pracy konkursowej, techniką rysunku lub malarstwa.

Serdecznie gratuluję uczniom, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w Konkursie.

Marta Okopień