JEDYNKA z darem książki!

Dobiegła końca kolejna piękna i szlachetna akcja pt. „Podziel się książką”, której celem było zebranie książek, bajek, gier  i przekazanie ich dzieciom z biedniejszych rodzin. W „książkową inicjatywę” nasza społeczność szkolna jak zwykle bardzo hojnie się włączyła. Zostało zebrane tak wiele książek, że Świetlica Caritas „U Józefa”, która zorganizowała ową akcję, nie mogło wyjść z podziwu, ile to książek im przywieźliśmy. Nie zabrakło przede wszystkim podziękowania i wzruszenia tych, do których już dotarły pierwsze książki.

Świetlica „U Józefa” przesyła naszej Społeczności Szkolnej serdeczne podziękowania.

Wielkie podziękowanie i BÓG ZAPŁAĆ Wszystkim, którzy tak hojnie włączyli z zbiórkę tychże książek. Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom!

Słowa podziękowania również w imieniu dzieci, które będą z radością się uczyć z przekazanych przez Was książek, bajek, czy gier.

Warto się dzielić tym „małym” dobrem, który posiadamy, z innymi, którzy są w potrzebie większej niż my.

Ks. Konrad Walerczak

Agnieszka Rycombel