Zaproszenie do udziału w konkursie

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych:
kategoria I – dla uczniów kl. I-IV
kategoria II – dla uczniów kl. V-VIII
W kategorii I uczniowie indywidualnie wykonują pracę plastyczną (wyłącznie formy płaskie) dowolną techniką (np. ołówek, kredka, farby plakatowe, akwarela, tempera, pastele suche, pastele olejne, collage).
W kategorii II  uczniowie indywidualnie wykonują pracę w wybranym graficznym programie komputerowym.
Prace powinny być wykonane na kartce o formacie A4 lub A3. W przypadku pracy plastycznej wykonanej na komputerze komisja konkursowa będzie oceniać tylko prace wydrukowane.
 Obejrzyj filmiki „Zasady bezpiecznego korzystania z Internetu” z cyklu Sieciaki.pl, które przybliżą ci problematykę konkursową.

Aneta Trzcińska