Świąteczna Gwiazdka w bibliotece szkolnej!

Przed nami Święta Bożego Narodzenia, więc czas na coś miłego pod choinką.

Pod świątecznym drzewkiem w naszej bibliotece znajdziecie kolejną partię „smakowitych” książek.

Wszystkie one zostały zakupione z funduszy Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Każdy zaspokoi swoją ciekawość czytelniczą. Są książki dla młodszych czytelników, dla miłośników sportu i techniki, książki dla przyjaciół zwierząt i ekologów, lektura dla wielbicieli historii, muzyki, plastyki itd. itd. itd. Wszyscy, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez przeczytania choć jednej kartki znajdą nowe serie wydawnicze i najnowsze, popularne tytuły. Wasi rodzice i nauczyciele również mogą poszerzyć swoją wiedzę z pedagogiki i psychologii.

Zapraszamy do korzystania z biblioteki szkolnej. Przypominamy, że zamawiać książki można przez dziennik elektroniczny lub pod adresem: renata.koziel@sp1.kielce.eu

Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Czytelnikom życzą bibliotekarki 🙂