NA BOŻE NARODZENIE I NA NOWY ROK „ŚWIĄTECZNE OPOWIADANIA”

„Tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne”
(J 3,46).

Ksiądz Michał Segiet, s. Faustyna Czajkowska i pani Iwona Kościelecka wraz z Rodzicami i Uczniami klasy 1a – przygotowali program artystyczny z okazji Uroczystości Bożego Narodzenia. Oprawę muzyczną opracowała pani Emilia Orkisz oraz chór szkolny a świąteczne opowiadania czytają nauczyciele z naszej szkoły.

Bożonarodzeniowe życzenia przekazują – Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Kielcach – pani Żaneta Szczepaniak oraz Proboszcz Parafii Św. Józefa Robotnika – Ksiądz Prałat Jan Iłczyk.

Program został przygotowany w formie zdalnej po to, abyśmy po raz kolejny z miłością i z wiarą pochylili się nad tajemnicą Betlejemskiej Nocy. Niech prezentowane teksty i śpiew kolęd wprowadzą nas w klimat nadchodzących Świąt.