Podsumowanie Kampanii „Pomarańczowa Wstążka” w SP1

Organizatorzy szkolnych obchodów kampanii „Pomarańczowa Wstążka” – 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży dziękują wszystkim – Uczniom klas I-III oraz IV-VIII, Wychowawcom, Nauczycielom, Rodzicom, którzy włączyli się w działania zgodne z Programem Wychowawczo-Profilaktycznym Szkoły, kierunkami polityki oświatowej państwa zaproponowane przez pedagoga szkolnego, Samorząd Uczniowski i bibliotekę szkolną.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

Pamiętajcie: PRZEMOC nie jest OZNAKĄ siły, lecz SŁABOŚCI!

Organiatorzy:
                                                           Beata Smagór – pedagog szkolny