Konkurs charytatywny „Ile waży Święty Mikołaj”

Od dnia 26 października do dnia 30 listopada nasza szkoła weźmie udział w konkursie charytatywnym pt: „Ile waży Święty Mikołaj”. Celem konkursu jest wsparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia oraz wsparcie dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Wsparcie umożliwia im rozwój talentów oraz pasji. Dzięki niemu młodzież zdobywa przydatną wiedzę oraz poznaje sposoby na jej praktyczne wykorzystanie.
Misją Fundacji jest dobrze wychować młodego człowieka – na osobę silnej wiary, o dojrzałej hierarchii wartości, dobrego i świadomego obywatela oraz patriotę, działającego dla dobra wspólnego i zaangażowanego w życie swojego państwa oraz społeczności lokalnej, sprawnego i skutecznego w działaniu społecznym oraz gospodarczym.
Konkurs polegać będzie na zbiórce pieniędzy. W tym przypadku liczy się waga a nie nominał monet. Zapraszamy wszystkich serdecznie do przyłączenia się do konkursu charytatywnego.

Koordynatorzy konkursu
Mały i Duży Samorząd Uczniowski
oraz Szkolne Koło Wolontariatu „Jedynka”.