Europejski Tydzień Sportu

Po raz drugi bierzemy udział w Europejskim Tygodniu Sportu.
W dniach 22 do 28 września mamy dla naszych uczniów kilka pomysłów różnej aktywności fizycznej, dzięki którym zostanie dostarczona wystarczająco duża ilość energii !!!

Dlatego:
Ćwicz z Nami! Weź udział! Unikaj nudy!
Wspólne ćwiczenia w dobrej atmosferze pomagają w rozwijaniu umiejętności społecznych takich jak empatia i umiejętności rozwiązywania przez człowieka zadań ruchowych. Podnoszą też samoocenę. Ćwicząc poznajesz nowych ludzi i poszerzasz swoje grono znajomych.

Naszym Celem jest:
• integracja uczniów Naszej Szkoły,
 • promowanie aktywności ruchowej jako najlepszej formy spędzania wolnego czasu i zdrowego stylu życia,
• uświadomienie potrzeby systematycznego ćwiczenia w każdym wieku
i o różnym poziomie sprawności fizycznej,
• rozbudzanie postaw prospołecznych, zmierzające do angażowania przy organizacji imprez sportowych,
• aktywny udział uczniów w obszarze sportu szkolnego i przestrzeganie zasad „fair play”,
• poszerzenie i wzmocnienie współpracy uczniów poprzez różne formy aktywności, współzawodnictwo,
• podniesienie kultury ruchu.

Nauczyciele Wychowania Fizycznego