Wyniki w Ogólnopolskim Konkursie GALILEO z chemii i fizyki

Uczniowie klas siódmych i ósmych naszej szkoły w marcu bieżącego roku wzięli udział
w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym oraz w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym. Konkurs pisało łącznie 23 osoby (15 uczestników z chemii oraz 8 z fizyki). Miło nam poinformować, że uzyskali oni bardzo wysokie noty. Pojawił się także tytuł laureata oraz wyróżnienie.

Dyplom laureata  z chemii i fizyki uzyskał Wojciech Graba, uczeń klasy 7c, który
w ogólnopolskim rankingu uplasował się na 9 miejscu z chemii oraz na 6 miejscu z fizyki.
              Wyróżnienie z chemii otrzymał Szymon Żońca  z klasy 7a i zajął miejsce 12 w kraju.

W pierwszej dwudziestce w wynikach ogólnopolskich z chemii uplasowała się także Bianka Beń(kl. 7c), Marcelina Kępa(kl. 7a) oraz Malwina Plech (7c) – dziewczyny otrzymały dyplomy uznania.

Z fizyki wpierwszej dwudziestce znalazła się Dorota Piwko.

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Stradomska – nauczyciel chemii

Elżbieta Biesiada – nauczyciel fizyki