Europejski Dzień Śniadania

Dziękujemy uczniom, którzy włączyli się do akcji i uczcili to „nietypowe święto” – jedząc śniadanie. Mamy nadzieję, że ten najważniejszy posiłek dnia nie tylko od święta spożywają wszyscy uczniowie, biorąc pod uwagę jego znaczenie: działa na zdrowie, daje energię, powoduje rozruszanie organizmu, korzystnie wpływa na pracę umysłową – a nauka przecież do niej się zalicza.

Kilka osób przesłało zdjęcia ze swojego śniadania, a my dodatkowo sięgnęłyśmy do archiwum naszej strony internetowej, by przypomnieć, że zdrowe i właściwe odżywianie to dla naszych uczniów nie nowość, ale warto przypominać o jego znaczeniu.

Renata Kozieł – opiekun SU

Beata Smagór – pedagog