Rodzice czytają dzieciom w klasie 2B

Dnia 24.02.2020 roku na zaproszenie wychowawcy klasy 2B na zajęcia lekcyjne do Szkoły Podstawowej nr 1 w Kielcach, przyszła p. Paulina Rutkowska, mama ucznia naszej klasy. Pani Paulina z chęcią przyjęła zaproszenie aby uczniom przeczytać „Rodzinne przygody Mikołajka” Valerie Latour-Burney oraz Emmanuelle Lepetit. Dzieci z chęcią i dużym zaangażowaniem wysłuchały kilku rozdziałów książki. Pani Rutkowska bardzo ciekawie zaprezentowała utwór, pokazując uczniom dołączone do tekstu ilustracje. Uczniowie z chęcią dyskutowali na temat przygód bohatera prezentowanej książki. Po zakończonych zajęciach dzieci kulturalnie podziękowały Pani za przybycie i poświęcony czas. Z przyjemnością pozowali do pamiątkowego zdjęcia z naszym Gościem.

Marta Okopień