Zajęcia taneczne SKS

Ruszamy z zajęciami tanecznymi w ramach projektu SKS.
Zajęcia poprowadzi Ewa Nowak

Kwalifikacje zawodowe, wykształcenie:

Absolwentka Akademii Świętokrzyskiej Wydziału Pedagogicznego o kierunku: Zintegrowana Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna z Terapią Pedagogiczną. Dyplomowany instruktor tańca, choreograf. Pedagog i Instruktor choreoterapii oraz Instruktor Rekreacji Ruchowej (fitness).

Działalność pedagogiczna

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej z wieloletnim stażem pedagogicznym. Obecnie pracująca w Szkole Podstawowej w Kielcach. Jako wieloletnia tancerka ST i S Rewanż T. Rowińskiego, wielokrotnie odnosiła sukcesy podczas ogólnopolskich turniejów tanecznych, Mistrzostw Polski i Świata. W swojej kilkunastoletniej karierze instruktorskiej miała okazje współpracować
z wieloma czołowymi Szkołami Tańca w Kielcach.

Moja praca ma na celu wprowadzenie młodszych i starszych adeptów sztuki tanecznej do pięknego świata tańca.