PUCHAR PRZECHODNI DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 DLA NAJLEPSZEJ KLASY

Dnia 24.01.2020r. odbyło się podsumowanie pracy klas IV-VIII  za I semestr roku szkolnego 2019/2020. Spotkaliśmy się na pięknie przygotowanej przez rodziców sali gimnastycznej. W godzinach popołudniowych odbędzie się na niej zabawa karnawałowa dla uczniów naszej szkoły, która będzie znakomitym rozpoczęciem ferii zimowych. Podczas apelu przedstawiciele klas zaprezentowali średnie klas, wyniki uczniów wyróżniających się w nauce i zachowaniu oraz sukcesy odniesione w konkursach wiedzy i zawodach sportowych. Zgodnie z tradycją naszej szkoły Pani Dyrektor Żaneta Szczepaniak wręczyła Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły klasie z najwyższą średnią w tym semestrze. Uzyskała ją klasa 4b do której Puchar trafił z rąk klasy 7a. Następnie zostały wręczone dyplomy i nagrody laureatom konkursów odbywających się w I semestrze.

Wyróżnionym uczniom oraz klasie 4b serdecznie gratulujemy osiągnięć. Wszystkim życzymy wytrwałości, sukcesów oraz świetnych wyników na koniec roku szkolnego.

Anna Mazur – nauczyciel matematyki