Sukces naszych uczennic w konkursie MULTITEST z języka niemieckiego i z języka angielskiego

W październiku 2019 roku odbył się Ogólnopolski Konkurs MULTITEST z języka angielskiego i z języka niemieckiego zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie. Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie i właśnie dotarły  do nas wyniki oraz dyplomy. Józefina Caraco– uczennica klasy 4 B- zdobyła 1 miejsce w konkursie z języka niemieckiego. Otrzymała nagrodę książkową i piękny grawerowany dyplom laureata. Marcelina Kępa-uczennica klasy 7 A- zdobyła dyplom wyróżnienia za 14 miejsce w konkursie z języka angielskiego. Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy uznania. Życzymy wszystkim sukcesów w kolejnych konkursach.

Barbara Wojtyniak- nauczyciel języka angielskiego
Ewa Stachura- nauczyciel języka niemieckiego