Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach

sp1
jedynka
II miejsce dla teatru „Happy One” na III Świętokrzyskim Przeglądzie Teatrów Szkolnych w Języku Angielskim.

Dnia 04.03.2009r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach w ramach przeglądu występowały teatry ze szkół podstawowych całego województwa. Uczniowie klasy Va naszej szkoły, czyli teatr „Happy One”, zaprezentowali angielską wersję bajki pt. „Śpiąca królewna” – „Sleeping beauty.” Członkowie jury pochwalili nas za piękną i poprawną wymowę. Każdy z uczestników otrzymał książkę wydawnictwa MM Publication. Za II miejsce nasza szkoła otrzymała odtwarzacz płyt i kaset. Opiekunem naszego teatru jest wychowawczyni klasy Va mgr Barbara Wojtyniak. Układy taneczne przygotowuje dla nas mgr Ewa Nowak. Dekoracje i scenografię wykonujemy sami z ogromną pomocą naszych rodziców.

sp1
webmaster: stepiend@wp.pl