Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach

sp1
jedynka

Przedstawienie  Koła Małych Form Teatralnych ,,Ławeczka”.

W dniu 23 marca 2009r. Koło Małych Form Teatralnych ,,Ławeczka”, działające w naszej szkole, pod kierunkiem prowadzących, nauczycielek kształcenia zintegrowanego – pań:  Małgorzaty Kaszy i Reginy Szczygielskiej wystawiło spektakl pt. ,,Słoneczna bajka”, nawiązujące tematycznie do ,,Nadejścia Wiosny”, ale poruszającego również inne, ważne tematy, takie jak : bezpieczna droga, współpraca i stosowanie się do zasad i umów. Nagłośnieniem i oprawą muzyczną zajął się nauczyciel informatyki, pan Dariusz Stępień wraz z uczniami z  klasy Ve. Spektakl obejrzały dzieci z zaprzyjaźnionego Przedszkola Samorządowego nr 1, które po raz kolejny przyszły z ,,teatralną” wizytą do naszej szkoły. Odbiorcami przedstawienia byli również uczniowie klas 1 - 6, którym popisy aktorskie młodszych kolegów bardzo się podobały.

sp1
webmaster: stepiend@wp.pl