Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach

jedynka
Działalność koła ekologicznego w roku szkolnym 2008/2009

Dnia 21 września w naszej szkole obchodziliśmy akcję „Sprzątanie świata 2008” koło ekologiczne na czele z Panią mgr Krystyną Śliwą porządkowało otoczenie wokół szkoły.

sp1 kielce

Dnia 24 września 2008 roku odbyła się wycieczka koła ekologicznego wraz z opiekunami Panią vice – dyrektor mgr Grażyną Biestek oraz mgr Krystyną Śliwą pod hasłem „Turystyczne Szlagiery Kielc” („Pomnik Pszczoły” oraz „Kieleckie Centrum Kultury”).

sp1

Koło ekologiczne wraz z opiekunami dnia 30 września 2008 roku gościło w Ośrodku Pomocy Dzikim Zwierzętom  - „Ptasim Azylu”.
sp1

Dnia 5 listopada 2008 roku koło ekologiczne gościło na swoim spotkaniu w szkole Pana dr Janusza Wróblewskiego z „Ptasiego Azylu”.
sp1

Przystąpienie i opracowanie planu działań przez koło ekologicznego w ramach kampanii ekologicznego stylu życia „Ekozespoły” („Staszicowscy Ekolodzy”, „Eko – drużyna”) opiekun i koordynator  - mgr Krystyna Banasik.
sp1

Dnia 10 grudnia 2008 roku Pani vice – dyrektor mgr Grażyna Biestek oraz mgr Krystyna Banasik wraz z kołem ekologicznym odbyły wycieczkę do Stacji Sanitarno Epidemiologicznej „Sanepidu” w Kielcach.
sp1

Dnia 21 stycznia dnia 2009 roku odbyła się wycieczka koła ekologicznego wraz z opiekunami Panią vice – dyrektor mgr Grażyną Biestek oraz mgr Krystyną Śliwą do Planetarium mieszczącego się przy Uniwersytecie Humanistyczno – Przyrodniczym w Kielcach.
sp1

Dnia 11 marca 2009 roku uczniowie koła ekologicznego pod okiem mgr Krystyny Banasik w ramach Ekozespołów szyli torby ekologiczne.
sp1

Dnia 7 kwietnia 2009 roku dzieci z koła ekologicznego wraz z opiekunami Panią vice – dyrektor mgr Grażyną Biestek oraz mgr Krystyną Banasik odwiedziły „Dolinę Gadów” w Kielcach.
sp1

Mamy zaszczyt ogłosić, że dnia 17 maja 2009 roku Nasza Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach w ramach imprezy prospołecznej dla dzieci „Kolorowe Emocje 2009 – świat żywiołów” do której przystąpiło koło ekologiczne wraz z mgr Krystyną Banasik otrzymała certyfikat „NAJBARDZIEJ ŚWIADOMEJ EKOLOGICZNIE SZKOŁY”!

webmaster: stepiend@wp.pl