Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach

sp1
jedynka

Dnia 19 czerwca 2009r. w piątek odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Ceremonię uświetniła swą obecnością pani wizytator Dorota Majchrzyk. Najlepsi uczniowie z wyżej wymienionych klas otrzymali nagrody książkowe, które zostały im wręczone przez wychowawców i przedstawicieli  Rady Rodziców.  Laureaci konkursów matematycznych i ekologicznych osobiście odbierali dyplomy i nagrody.  Statuetki Ucznia Roku, Nagrody Staszicowskiej, Talentu Artystycznego i Sportowca Roku laureaci otrzymali  z rąk Pani Wizytator i Dyrekcji szkoły. Specjalne podziękowania dla Rodziców, którzy aktywnie włączali się w życie społeczności uczniowskiej Jedynki, również wręczała Pani Dorota Majchrzyk i Dyrekcja szkoły.Program artystyczny przygotowały dzieci z klasy „0”, chórek szkolny oraz przedstawiciele klas trzecich i szóstych pod kierunkiem wychowawców.

sp1
webmaster: stepiend@wp.pl