W dniu 22 czerwca 2026 roku w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się turniej w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach udział wzięła również reprezentacja naszej szkoły.
Rywalizacja przebiegała w przyjaznej atmosferze oraz duchu zdrowej, sportowej rywalizacji. Turniej był doskonałą okazją do zdobycia cennego doświadczenia oraz sprawdzenia swoich umiejętności w grze zespołowej.
Nasza drużyna zakończyła zmagania na III miejscu.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodniczek za zaangażowanie, determinację i sportowego ducha walki!
Nauczyciel wychowania fizycznego:
Marta Więckowska








