24 czerwca 2026 roku odbył się finał II Szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego, którego organizatorem był Duży Samorząd Uczniowski. Rozgrywki trwały miesiąc.
Złoty medal otrzymał Filip Łabuz z klasy 8a,
Srebrny Tymon Baron z klasy 5b,
Medale wręczyła pani dyrektor Beata Rozpara.
Wszystkim sportowcom życzymy dalszych sukcesów!
Samorząd Uczniowski dziękuje nauczycielom, którzy pomagali przy organizacji Turnieju, panom: Remigiuszowi Krzywdzie, Dariuszowi Stępniowi, Patrykowi Koziełowi oraz Albertowi Lewandowskiemu.
Szczególne podziękowania należą się sekretarzowi SU – Oskarowi Podkowie z klasy 8b, za inicjatywę i nadzór nad przebiegiem Turnieju.
Opiekun SU – Renata Kozieł





