W ramach innowacji pedagogicznej na zajęciach plastycznych w naszej świetlicy
było kreatywnie i twórczo. Nie zabrakło dobrej zabawy i uśmiechu.
Dzieci przez ostatnie tygodnie wykonywały: sensoryczne gniotki, motyle farbami, abstrakcje farby kolory,
majową łąkę, kwiat dla Mamy z drucika kreatywnego oraz latawce na Dzień Dziecka.
Na naszych zajęciach stawiamy na ćwiczenie małej motoryki, rozładowywaniu negatywnych emocji
oraz usprawnianie koordynacji wzrokowo- ruchowej.
Warto zachęcać dzieci do twórczych działań.
Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i udział w zajęciach.
Dziękujemy, że jesteście.
Agnieszka Karbownik
Klaudia Gola



