V Mistrzostwa Szkoły w szybkim pisaniu na klawiaturze

W czerwcu odbyły się V Mistrzostwa Szkoły w szybkim pisaniu na klawiaturze. Wystartowało w nich kilkudziesięciu uczniów z klas 5 – 8. Zawody polegały na trzykrotnym bezbłędnym przepisaniu podanego tekstu w czasie jednej minuty. Suma punktów uzyskanych z trzech rund dawała wynik końcowy. Mistrzem szkoły został Wojciech Wiśniewski (8b), wicemistrzem Ksawery Więckowski (8b), a trzecie miejsce zajął Wojciech Kwaśniewski (6c).

nauczyciel informatyki: Dariusz Stępień

Platforma testowa (liczy się wynik netto)