„Kreatywnie i twórczo”

W ramach innowacji pedagogicznej na zajęciach plastycznych w naszej świetlicy

było kreatywnie i twórczo. Nie zabrakło dobrej zabawy i uśmiechu.

Dzieci przez ostatnie tygodnie wykonywały: sensoryczne gniotki, motyle farbami, abstrakcje farby kolory,

majową łąkę, kwiat dla Mamy z drucika kreatywnego oraz latawce na Dzień Dziecka.

Na naszych zajęciach stawiamy na ćwiczenie małej motoryki, rozładowywaniu negatywnych emocji

oraz usprawnianie koordynacji wzrokowo- ruchowej.

Warto zachęcać dzieci do twórczych działań.

Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i udział w zajęciach.

Dziękujemy, że jesteście.

Agnieszka Karbownik
Klaudia Gola