II JEDYNKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

24 czerwca 2026 roku odbył się finał II Szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego, którego organizatorem był Duży Samorząd Uczniowski. Rozgrywki trwały miesiąc.

Złoty medal otrzymał Filip Łabuz z klasy 8a, 

Srebrny Tymon Baron z klasy 5b, 

Medale wręczyła pani dyrektor Beata Rozpara.

Wszystkim sportowcom życzymy dalszych sukcesów!

Samorząd Uczniowski dziękuje nauczycielom, którzy pomagali przy organizacji Turnieju, panom: Remigiuszowi Krzywdzie, Dariuszowi Stępniowi, Patrykowi Koziełowi oraz Albertowi Lewandowskiemu.

Szczególne podziękowania należą się sekretarzowi SU – Oskarowi Podkowie z klasy 8b, za inicjatywę i nadzór nad przebiegiem Turnieju.

Opiekun SU – Renata Kozieł